Cadde Medya
Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinize uygun, modern mobil cihazlara duyarlı, arama motorları ile uyumlu websiteleri...

Hiç şüphesiz firmalar tarafından günümüzün en çok tercih edilen reklam ve tanıtım aracı internet siteleridir.

Bir web tasarım ile firmanızın prestijini artırabilir, tanıtımını yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz yada hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

2011 yılı itibariyle internet kullanımı ülkemizde önemli oranda yükselme göstermiştir. Artık nüfusumuzun 15%’i internete hızlı bir şekilde ulaşabilir durumdadır ve insanların bir çoğu da zamanının büyük bir kısmını internet karşısında geçirmektedir. Bilgiye çok kolay ulaşılabilen böyle bir ortamda bir çok kişinin, hizmet almayı düşündükleri firma ile çalışmaya başlamadan önce yaptıkları neredeyse ilk şey firmanın internet sitesini ziyaret etmek olmaktadır.

İnternet kullanımının bu denli yaygınlaşması kurumsal firmaların bir internet sitesine sahip olmasını artık zorunlu hale getirmiştir. Sektör de neredeyse bir yarış haline gelen internet sitelerindeki artış da göstermektedir ki bir çok firma bu yarışın gerisinde kalmayı istememektedir.
 

NEDEN WEB TASARIM?

 • Web Tasarım en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır,
 • 7/24 müşterileriniz size ulaşabilirler,
 • Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize masrafsız tanıtabilirsiniz,
 • Yeni potansiyel müşteriler kazanabilirsiniz,
 • Yeni ürün ve kampayalarınız ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz,
 • Ürünlerinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz,
 • İşletmenizin prestijini önemli ölçüde artırmış olursunuz,
 • Dünya’nın herhangi bir yerindeki müşterilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz,
 • Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirket e-posta hesaplarını kullanırsınız.
   

WEBSİTESİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Bir websitesine sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Aşağıda bu avantajlar ile ilgili bir kaç bilgiyi sizlere sunuyoruz
 

FİRMANIZI ve ÜRÜNLERİNİZİ TANITIN

Müşterileriniz firmanıza Dünya’nın herhangi bir yerinden 7/24 ulaşabilirler. Müşterileriniz web sitenizde firmanız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünlerinizi inceleyebilirler. Web siteniz ile internet üzerinden yeni potansiyel müşteriler kazanabilir. Ayrıca işletmeniz için olumlu bir imaj sağlarsınız..
 

EN ETKİLİ REKLAM ARACIDIR

Web tasarım günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ücretsiz yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden katalog ve broşürlerinizi müşterilerinize hiç bir maliyet ödemeden sunabilirsiniz.
 

E-POSTA HESAPLARI

Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunmuş olduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirketinize özel e-posta hesaplarını kullanırsınız. Mail hesaplarınızı "Microsoft Outlook” mail programına, Android ve iPhone tabanlı telefonlarınıza rahatlıkla entegre edebilirsiniz..
 

TÜM TARAYICILAR ile UYUMLU YAPI

Çalışmalarımızda altyapıyı hazırlarken, internet explorer’ın sürümleri, firefox, google chrome, opera ve safari web tarayıcılarının göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçileriniz hangi tarayıcı ile giriş yaparlarsa yapsınlar web siteniz sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.
 

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Web 2.0 teknolojisi ile hazırlamış olduğumuz kontrol paneli ile ürün eklemek hem çok kolay hem çok keyifli. Kontrol panelimizi test etmek için buradan giriş yapabilir, ürün ve içerik eklemenin rahatlığı ile hemen tanışabilirsiniz.
 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU - SEO

Tüm web sitesi çalışmalarımızda google ve diğer tüm arama motorları altyapısına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Son Çalışmalar

Web Tasarım Alanında Yaptığımız Son Çalışmalar

Web Tasarım çalışmalarımızın tamamını görmek ister misiniz?

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Hizmetler