Cadde Medya
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Ekranlardan matbaa veya dijital baskı çıkışlarına kadar, geniş bir alanda farklı ve kaliteli tasarım çözümleri...

Logo Tasarımı

Markanızın temsiline en uygun, özgün ve akılda kalıcı logolar yapıyoruz. Tasarım aşaması sona erip onayladığınızda size logonuzu, global standartlara göre hazırladığımız logo dosyası formatında teslim ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Özgün bir marka kimliği oluşturmanın en önemli adımı kurumsal konseptinizi doğru kritere göre oluşturmak ve uygun envanterle pekiştirme yapmaktır. Kurumsal kimlik markanıza değer, güven ve rekabet gücü katar.

Katalog - Broşür Tasarımı

Ürünlerinizin ve markanızın en etkili reklam-pazarlama yöntemlerinden biri de katalog ve broşür tasarımlarıdır. Ürün ve kurumsal tanıtımınız için görselliği ile göz dolduran profesyonel tasarımlar yapıyoruz.

Ambalaj - Etiket Tasarımı

Ürünlerinizin diğerlerini geride bırakacak ve alıcıyı cezbedecek şekilde sunumlara ihtiyacı vardır. Ürününü pazarlayabilen ve içindeki ile bütünlük gösteren yaratıcı tasarımlar size kazanç ve prestij sağlar.

Afiş - Poster Tasarımı

Hedef kitlenize uygun dikkat çekici ve yaratıcı afiş ve poster tasarımları markanızın tanınma ve tutundurma süreçlerinde büyük role sahiptir. Bu yüzden iç ve dış mekanlar için görsel dili kuvvetli çalışmalar yapıyoruz.

Bilboard - Raket Tasarımı

Açıkhava reklam kategorisinde en önemli ürünler billboard ve clplerdir. Mesajlarını alıcıya ileten ve hedef kitleyi size yönlendirecek görsel tasarımlarla bilinirliğinizi artırıyor ve kampanya süreçlerinizi yönetiyoruz.

Son Çalışmalar

Grafik Tasarım Alanında Yaptığımız Son Çalışmalar

Grafik Tasarım çalışmalarımızın tamamını görmek ister misiniz?

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Hizmetler